لیست بهترین صرافی های سراسر جهان در سال ۲۰۲۲ - ۲۰۲۳

صرافی در امارات
صرافی در امارات
صرافی در کانادا
صرافی در کانادا
صرافی در استرالیا
صرافی در استرالیا
صرافی در ارمنستان
صرافی در ارمنستان
صرافی در چین
صرافی در چین
صرافی در مالزی
صرافی در مالزی
صرافی در انگلستان
صرافی در انگلستان
صرافی در آمریکا
صرافی در آمریکا
صرافی در ترکیه
صرافی در ترکیه
صرافی در فرانسه
صرافی در فرانسه
صرافی در آلمان
صرافی در آلمان
صرافی در هلند
صرافی در هلند
صرافی ایرانی

صرافی‌ها از مهم‌ترین مکان‌های تجاری در سرتاسر جهان شناخته می‌شوند که عملیات مربوط به خرید و فروش انواع ارز در آن صورت می‌گیرد. امروزه علاوه بر تبدیل ارز، صرافی‌ها خرید و فروش سکه را هم انجام می‌دهند. وجود صرافی در کشورهای مختلف باعث شده تا ارسال حواله و وجه از ایران به سایر کشورها یا برعکس از طریق صرافی‌ها صورت گیرد و خدمات مربوط به آن راحت‌تر صورت گیرد. همچنین، خرید و فروش ارز از صرافی‌های معتبر به شما این امکان را می‌دهد با خیال راحت ارز خود را تبدیل کنید یا بتوانید حواله خود را انتقال دهید. صرافی‌های معتبر در ایران دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی هستند.

 

صرافی‌ها با اعلام نرخ تبدیل ارز و اضافه کردن کارمزد، خدمات مربوط به انتقال حواله ارزی یا تبدیل آن را انجام می‌دهند، اما هیچ یک از صرافی‌ها اجازه ندارند، غیر از قیمت تعیین‌شده از سوی نهادهای مسئول خرید و فروش ارز را انجام دهند یا حواله انتقال دهند. برای خرید ارز و یا انتقال حواله ارائه کارت شناسایی معتبر الزامی است و البته همیشه به صرافی‌های معتبر مراجعه کنید.

برای انتقال حواله لازم است اطلاعات بانک دقیق و مشخصی از بانک گیرنده داشته باشید، تا صراف بتواند انتقال وجه را به راحتی و بدون مشکل انجام دهد. اگر قصد انتقال وجه از صرافی‌های خارج از ایران را دارید، حتما از اعتبار صرافی از قبل مطمئن شوید تا مشکلی در این زمینه بوجود نیاید و همیشه قیمت ارز، میزان کارمزد و زمان انجام حواله را با صرافی چک کنید. سعی کنید خرید ارز یا انتقال حواله را به زمان‌های اداری موکول کنید و هرگز در روزهای تعطیل و ساعت‌های غیراداری ارز نخرید، تا صرافی بتواند نرخ دقیق و واقعی ارز را در اختیار شما قرار دهد. همیشه از صرافی بخواهید تا اسکناس‌های نو با فاکتور فروش به شما ارائه دهد و فراموش نکنید که قیمت ارز را با چند صرافی معتبر چک کنید. همچنین، از صرافی بخواهید تا اسکناس های با شماره سریال و چاپ جدید را به شما دهد، تا هنگام خرید و فروش آن به مشکل نخورید.

صرافی‌ها از مهم‌ترین مکان‌های تجاری در سرتاسر جهان شناخته می‌شوند که عملیات مربوط به خرید و فروش انواع ارز در آن صورت می‌گیرد.

برای انتقال حواله لازم است اطلاعات بانک دقیق و مشخصی از بانک گیرنده داشته باشید، تا صراف بتواند انتقال وجه را به راحتی و بدون مشکل انجام دهد.

برای خدمات و کشورهای مختلف یا به عبارتی واحدهای پولی متفاوت است. البته نرخ کارمزد با میزان مبلغ که قصد دارید تبدیل کنید متناسب خواهد بود.